Organigrama

SECCIÓ BÀSQUET AESE 2017/2018

 

COMISSIÓ BÀSQUET

MEMBRE JUNTA DIRECTIVA AESE JESÚS SANZ
DIRECTIU RESPONSABLE SECCIÓ XAVI POUS
VOCAL LLUÍS ALBERT ARAUZO
VOCAL XAVIER PÉREZ
COORDINACIÓ GENERAL DAVID SABIOTE
DIRECCIÓ TÈCNICA MIGUEL PANADÉS
DIRECCIÓ TÈCNICA PREMINIS-BENJAMINS-PREBENJAMINS LLUÍS ALBERT ARAUZO
DIRECCIÓ TÈCNICA ESCOLA ROMINA GARCÍA
SECRETARIA TÈCNICA ROMINA GARCÍA
DELEGADA PISTA GRACIELA RODRÍGUEZ

 

EQUIPS

SÈNIOR “A” MASCULÍ DAVID MUÑOZ
EDU SAURA
DAVID TOLOSA
SÈNIOR “B” MASCULÍ HÉCTOR DE CASTRO
DAVID FUSTÉ
SOTS 25 MASCULÍ ANTONIO FERNÁNDEZ
JORDI ASENSIO
SOTS 21 MASCULÍ PREFERENT PEDRO CAZALILLA
ANDRÉS GARCÍA
JÚNIOR “A” MASCULÍ INTERTERRITORIAL JORDI CASAMAYOR
JUNIOR “1” MASCULÍ DAVID GUZMAN
JUNIOR “2” MASCULÍ ANTONIO FERNÁNDEZ
JORDI ASENSIO
CADET “A” MASCULÍ BERNAT GASCÓ
RAUL SILVA
CADET “1” MASCULÍ 1r ANY LLUÍS ALBERT ARAUZO
SARA SANZ
CADET “2” MASCULÍ ANTONIO FERNÁNDEZ
JORDI ASENSIO
INFANTIL MASCULÍ RAUL SILVA
RICARD NÚÑEZ
MARC GAMBÍN
PREINFANTIL MASCULÍ ORIOL PÉREZ
MARTA CASTILLO
MINI “A” MASCULÍ ANDRÉS RUBIO
DANIEL GONZÁLEZ
SERGI RICO
JANEZ KOSIC
MINI “B” MASCULÍ LLUÍS ALBERT ARAUZO
LAURA ALEJO
JAUME BATLLORI
PREMINI MASCULÍ RUBÉN HERNÁNDEZ
JUDIT BAYONA
ERIKA GARCÍA
BENJAMÍ MASCULÍ ANDREA COBANO
IRENE RAFEL
MARC OLIVARES
ÁLVARO LÓPEZ
PREBENJAMÍ “1” PAULA MARTÍNEZ
ELNA MARTIN
INÉS GONZÁLEZ
PREBENJAMÍ “2” ANDREA SILVERIA
CARLES JANSÀ
CARLA CARMONA
SÈNIOR “A” FEMENÍ JULI MONROIG
SÈNIOR “B” FEMENÍ MIQUEL PANADÉS
GRACIELA RODRIGUEZ
CADET “A” FEMENÍ INTERTERRITORIAL JUANFRAN LUBIÁN
ANDREA SILVERIA
JORGE CAMPODARVE
CADET “1” FEMENÍ ORIOL PÉREZ
ALBERT GIL
PATRICIA DELGADO
INFANTIL FEMENÍ ALBERT GIL
AINOA LAVADO
PREINFANTIL FEMENÍ ROGER GASCÓ
MINI “A” FEMENÍ VICTOR CAMPODARVE
ANDREA COBANO
CARLOS DE FUENTES
BENJAMI FEMENÍ SARA SANZ
RAQUEL MARTÍNEZ
LARA DE LOS SANTOS
NEREA LEAL
GRUP DE PRIMER ANA HERNÁNDEZ
ÓSCAR HERNÁNDEZ
HELENA CABELLO
GRUP DE SEGON ROMINA GARCÍA
PAULA MARTÍNEZ
ARIADNA ZARAGOZA
ESCOLETA ROMINA GARCÍA
ANDREA SILVERIA
GRACIELA RODRÍGUEZ
ELI ESTADELLA
PAULA PASCUAL
JULIA MOLA
JANEZ KOSIC
MÀGICS AESE ANA HERNÁNDEZ, RAUL SILVA, PAULA MARTÍNEZ i ANA MÉNDEZ
GRUP ADULTS ANDRÉS RUBIO