Torneig Infantil Masculí “Ciutat de l’Hospitalet” – Entrades

Benvolguts/des amics i amigues,

Com sabreu els propers dies 6, 7 i 8 de desembre, la nostra entitat organitzarà el 26è. Torneig Infantil Masculí “Ciutat de l’Hospitalet” que en aquesta edició tindrà el següent calendari,

 

Diumenge, 6 de desembre
9.15 h. REAL MADRID CATALANA OCCIDENT MANRESA
10.45 h. JOVENTUT BADALONA AESE
12,15 h. FC BARCELONA LASSA CB HOSPITALET
13,45 h. MASCULÍ MARESME 3V AUGUSTA ALIERTA
15.30 h. CATALANA OCCIDENT MANRESA AESE
17,00 h. REAL MADRID JOVENTUT BADALONA
18.30 h CB HOSPITALET MASCULÍ MARESME 3V
20.00 h. FC BARCELONA LASSA AUGUSTA ALIERTA
Dilluns, 7 de desembre
9.15 h. AESE REAL MADRID
10.45 h. CB L’HOSPITALET AUGUSTA ALIERTA
12.15 h. FC BARCELONA LASSA  MASCULÍ MARESME 3V
13.45 h. JOVENTUT BADALONA CATALANA OCCIDENT MANRESA
15.30 h. 4rt Grup A – 4rt Grup B (partido 7è. i 8è. lloc)
17,00 h. 3r Grup A – 3r Grup B (partit 5è. i 6è. lloc)
18.30 h 1r. Grup A – 2n. Grup B (Semifinal S1)
20.00 h. 2n Grup A – 1r Grup B (Semifinal S2)
Dimarts, 8 de desembre
10,00 h. Perdedor S1 – Perdedor S2 (partit 3r. I 4rt. lloc)
11,30 h. TORNEIG DE TRIPLES
12.00 h. Guanyador S1 – Guanyador S2 (FINAL)
13,30 h. LLIURAMENT TROFEUS

 

Com és costum en aquest Torneig la presència de públic en el nostre Poliesportiu és un factor molt important.

És per això i seguint les directrius marcades per l’Ajuntament de l’Hospitalet en matèria de seguretat en instal·lacions esportives municipals, ens veiem obligats a controlar l’aforament en les jornades del dilluns dia 7 (tarda) i dimarts dia 8.

La Comissió Organitzadora del Torneig formada per membres de la Junta Directiva del Club, la Comissió de Bàsquet i pares de l’equip infantil masculí local participant, han considerat el següent sistema.

Amb data de dilluns 16 de novembre, es farà públic via els mitjans de comunicació de la secció (web, twitter, correu electrònic, panells informatius,…) que fins el dia 30 de novembre els/les socis/sòcies de la nostra entitat interessats en adquirir entrades (repetim que únicament es necessitaran per a les jornades abans esmentades), ho poden fer mitjançant correu electrònic a:

basquetaese2010@gmail.com

amb un màxim de 3 entrades per soci a un preu de 3 euros per jornada o 5 euros l’abonament de les 2 jornades. Els menors de 6 anys no necessiten entrada.

El dia 1 de desembre, es farà un recompte de les sol·licituds. En cas que les sol·licituds superin les entrades assignades es procedirà a un sorteig públic a les 20.30 hores als locals del club, amb una posterior publicació dels socis que poden passar a recollir-les el dissabte dia 6 de desembre en horari de 17 a 19 hores pel poliesportiu, així com l’ordre d’una llista d’espera amb vistes a possibles renúncies.

En el correu electrònic de demanda d’entrades s’ha de fer constar:

  • Nom del/la jugador/a de la secció
  • Tipus d’entrada sol·licitada
    • Entrada per jornada (especificar quina)
    • Abonament
  • Número entrades sol·licitades (màxim 3 per sol·licitud)
  • E-mail i telèfon de contacte
  • Així mateix, informem que el dia 6 de desembre a partir de les 18.00 hores i en un lloc degudament senyalitzat del Poliesportiu, també es posaran a la venda a un preu de 5 euros les entrades per a cada jornada pel públic en general  (màxim 3 per persona) o 8 euros l’abonament, fins que s’esgotin.

Esperant que aquest Torneig sigui un èxit de participació de tots, rebeu una cordial salutació.

 

 

 

COMISSIÓ ORGANITZADORA TORNEIG INFANTIL MASCULÍ

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *